Lavazza’nın yeni adresi MVK Work Square oldu

13 Ocak 2016 Çarşamba

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen MVK Work Square marka karmasına Lavazza’yı da ekledi

lavazzanin-yeni-adresi-mvk-work-square-oldu

2003 yılında faaliyetlerine başlayan, 2007 yılında dünyanın en ünlü  kahve üreticisi İtalyan Lavazza ile anlaşan ve Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Best İthalat İhracat aracılığı ile MVK Yapı güvencesiyle MVK Work Square projesinde yerini aldı.


2009 yılı sonunda, iki yıl gibi kısa bir sürede HORECA sektöründe lider konuma gelen ve ilk adımı atılan Best Coffee Shop, Marmara Bölgesi yoğun olmak üzere 59 şubeye sahip. Best CoffeeShop'a ulaşabileceğiniz lokasyonların başında ise plazalar, caddeler ve AVM’ler geliyor. 2016 sonuna kadar 100 şubeye ulaşmayı hedefleyen Best Coffee Shop, farklı şehir ve lokasyonlar için çalışmalarına hızla devam ediyor. Anadolu’da ise master franchise olarak adlandırılan ana bayiliklerin verilmesi planlanıyor.


Best Coffee Shop, birikimini karlı bir işte değerlendirmek isteyen, bölgelerinde tanınan ve sevilen, bu sektöre gönül verebilecek girişimcilere kapılarını sonuna kadar açmış durumda. Sektör bilginiz olması avantajınıza ancak  Best Coffee Shop ailesine dâhil olan bayiler için özel eğitimler ve danışmanlıklar da sağlanıyor. Orta büyüklükte ve iyi işletilen bir kafenin aylık cirosu 100 bin TL’ye çıkabiliyor. Kısacası, Best Coffee Shop, hem misafirlerini hem de girişimcilerini güler yüzle karşılamaya devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri