Levi’s erkeği bu yaz daha cesur

15 Mayıs 2013 Çarşamba

Levi’s® yaz modasını açıkladı: Neo-klasikler, cesur renkler ve retro tarz

levis-erkegi-bu-yaz-daha-cesur

Yünlü kışlık kıyafetleri kaldırıp yaza hazırlık yapmanın şimdi tam zamanı. Erkeklerin yaz gardırobunu oluşturmasına yardımcı olan Levi’s®, cesur renklere sahip, retro ve modern tarzdaki klasik parçalardan oluşan hoş bir seri sunuyor.

Hindistan’ın canlılığından ve eklektik renklerinden esinlenilerek tasarlanan koleksiyon, Levi’s® markasının en iyi ve otantik kalıplarının farklı renklerle birleşmesiyle hazırlanarak, giyenleri güçlü bir stile kavuşturuyor.

Renkli ceketler bu sezon önde
İnce Parkalar bu sezon da büyük bir dönüşle geri geldi. Levi’s® markası da, vintage kesimlerden esinlenerek hazırladığı Berkeley parka ve Funston M51 stillerini modaseverlerin beğenisine sunuyor.

Sıcak yaz günleri için kotonun kanvas ve naylon ile birleşiminden üretilen parkalar, sörf mavisi, zambak kırmızısı, çam yeşili gibi parlak renkleriyle öne çıkarken, aynı zamanda chino ve siyah gibi klasik renk seçenekleriyle de sunuluyor. Parlak parkalar koyu renk jeanlerle kombine edilirken, baştan aşağıya tek renk giyilerek de kullanılabiliyor. Levi’s®'ın yeni sezon parkaları sınırlarınızı genişletiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri