Liman AVM Perakende.org kurumsal üyeliğini yeniledi

27 Haziran 2014 Cuma

Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı Perakende.org Ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına yatırım ve yönetimi Ayhanlar Holding tarafından yürütülen Liman Bandırma AVM de girdi

liman-avm-perakendeorg-kurumsal-uyeligini-yeniledi

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına Liman Bandırma AVM de girdi. Kapılarını ziyaretçilerine 29 Ekim 2011 tarihinde açan Liman Bandırma AVM, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

Liman Bandırma AVM 60 bin metrekare kapalı alan ve 25 bin metrekare kiralanabilir alanda, 82 mağaza ve satış alanı ile ziyaretçilerine hizmet sunuyor. Yaşam ve alışveriş merkezinin yanında önemli bir istihdam olanağı sağlayan Liman Bandırma AVM çatısı altında bin kişiye yaklaşan personel istihdam ediliyor.

Liman Bandırma AVM, 143 bin 117 nüfuslu Bandırma merkezi ile 75 kilometre çapında yer alan Biga, Gönen, Manyas, Karacabey, Mustafa Kemal Paşa, Susurluk, Erdek ilçelerinde yaşayan 537 bin 597 kişiye hizmet veriyor. Liman Bandırma AVM, İstanbul’u Ege’ye bağlayan yolların, denizlerin ve demiryolların kesiştiği stratejik bir lokasyonda yer alması nedeniyle transit müşteriler için aynı zamanda tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri keyifli bir mola imkânı da sunuyor.

Ekim ayında 3’üncü yaşını kutlayacak olan Liman Bandırma AVM yıllık 4 milyonu aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Liman Bandırma AVM’de bölgenin en büyük hipermarketi, yapı marketi, teknoloji marketi, çocuk oyun alanları ve soft oyun alanları, bowling’i, sineması, kiralanabilir alanı ile Güney Marmara’nın yeni ticaret merkezi rolüne soyunuyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri