Logitrans’ta Üçge DRS’ye ödül

16 Kasım 2012 Cuma

6. Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında düzenlenen “Lojistik Ödülleri”nin sahiplerinden biri de Üçge DRS oldu. Üçge DRS, AS/RS (Automated Storage/Retrivial Systems) için üretmiş olduğu Paşa modeli ile ödül kazandı

logitransta-ucge-drsye-odul

Murat KÜÇÜK

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlen ödül töreni lojistik sektörünün önemli aktörlerini bir araya getirdi.  Ayrıca ödül töreninde Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever ve birçok bürokrat da yer aldı. 3. kez düzenlenen lojistik yarışmasında birbirinden büyük şirketler 10 dalda ödüllendirildi. 

AS/RS (Automated Storage/Retrivial Systems) için üretilen Paşa modeliyle ödüle değer bulunan Üçge DRS’nin ödülünü İstanbul Bölge Yönetmeni Levent Şahin aldı.
 
Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, lojistik sektöründe uzun vadeli master planların hazırlanması gerektiğini söyledi. Sever konuşmasının şöyle sürdürdü: “Demiryolu ve liman hizmetleri yatırımlarını özel teşviklerle destekliyoruz. Türkiye Mısır arası Ro-Ro taşımacılığını başlattık. Sektörün önünü açmaya devam ediyoruz. Türkiye, Rusya, Gürcistan hattını oluşturduk. Özel sektörle birlikte kamu olarak 2023 hedefine ulaşmalıyız. Önemli petrol yataklarına yakın olmamız ve coğrafi konumumuz bize bir lojistik üssü olma görevini veriyor” dedi. 
 
Sektöre her zaman destek vereceklerini söyleyen Bakan Yardımcısı Sever konuşmasında sektörün yeni olmasına rağmen gösterdiği büyümeye dikkat çekti.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri