M1 Merkez Adana’da Karneval öğrencileri bekliyor

24 Ocak 2014 Cuma

25 Ocak ile 2 Şubat günlerinde Erkan Koleji Anaokulu – M1 Merkez Adana AVM işbirliğiyle her yaş grubu çocuklara hitap eden özel etkinlikler gerçekleştirilecek

m1-merkez-adanada-karneval-ogrencileri-bekliyor

Erkan Koleji Anaokulu eğitenleri tarafından 3-6 yaş grubu, 3-12 yaş grubu, 6-12 yaş grubu için özel olarak geliştirilen Karneval etkinliklerimizin en büyük amacı yaş gruplarına göre çocukların kişisel gelişimini sağlamak. Yani görsel dikkat gelişimi, üst düzey öğrenme kabiliyeti, parçadan bütüne ulaşma, görme yeteneği, şekil-zemin ilişkisi becerilerini geliştirmek üzere 25 Ocak – 2 Şubat günlerinde eğlendirerek becerilerini geliştirmeleri hedefleniyor.

M1 Merkez Adana AVM‘de Erkan Koleji işbirliğiyle düzenlenen 25-26-27-28-29-30-31 Ocak ile 1-2 Şubat günlerinde tam 9 gün sürecek Karneval’a AVM ziyaretçilerinin ücretsiz katılması sağlanıyor.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Yarıyıl tatilinde de gidilecek tek adres: M1 Merkez Adana AVM! Erkan Koleji Anaokulu ile birlikte eğitici, eğlendirici etkinliklerle dolu Karneval’a çocuklarımızı ve velilerimizi bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri