M1 Merkez Adana’da moda rüzgârı

13 Kasım 2013 Çarşamba

M1 Merkez Adana, moda severleri tasarımcı ve mankenlerle buluşturuyor

m1-merkez-adanada-moda-ruzgari

Nur Yerlitaş, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer, Şenay Akay, Hasan Yalnızoğlu gibi isimler, Adana’ya geliyor. M1 Merkez Adana 2013 – 2014 Kış sezonuna defileyle imzasını atıyor.    

Defilede mankenler M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan derlenen kreasyonları sunacak. 16 Kasım gününde gerçekleşecek olan defileye modacı Nur Yerlitaş eşlik edecek. Yerlitaş ayrıca moda severlerle moda trendleri, en çok tercih edilen renk kombinleri gibi konularda “Stil Sohbeti” gerçekleştirecek.

16 Kasım Cumartesi günü M1 Merkez Adana Yiyecek Meydanı’nda saat 14.00 ve 18.00’de gerçekleşecek “Defile” iki ayrı seans olarak yapılacak.

Nur Yerlitaş’la  “Stil Sohbeti”yse iki defile seansı arasında saat 17.00’de olacak. Programın sunuculuğunuysa deneyimli sunucu Çiğdem Tunç yapacak.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “Bu kez farklı ve çok zevkli bir konuda tüm ziyaretçilerimize  özel ve renkli bir etkinlik hazırladık.Tüm ziyaretçilerimizi defilemize davet ediyoruz” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri