M1 Merkez Adana’dan gençlere tercih rehberliği

24 Temmuz 2014 Perşembe

M1 Merkez Adana AVM, “Tercih Belirleme Standı” ile 17 Ağustos’a kadar gençlere hizmet verecek

m1-merkez-adanadan-genclere-tercih-rehberligi

Bugüne kadar eğitime ve toplumun bilinçlendirilmesine katkı sağlayan pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Sınav Sonuç Danışmanlığı standından 17 Ağustos’a kadar gençlere destek olacak.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde LYS/YGS, TEOG ve KPSS sınav sonuçlarına göre tercih yapma ve tercihlerini sıralama konusunda tüm öğrenciler, Erkan Eğitim Kurumları/Erkan Koleji uzmanlarından yardım alabilecek. Doğru tercih ve sıralama yapmak isteyen öğrenciler sınav sonuçları ile birlikte 17 Ağustos’a kadar M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde uzman rehber öğretmenlerle buluşabilecek.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz “Geleceğimizin teminatı olan gençlere destek olmak amacıyla kurduğumuz Standımız bu yıl da gençleri uzman rehber öğretmenlerle buluşturuyor. Gençlerin yarınlarına yön vermeleri için ilk adım, doğru ve bilinçli kararlar ışığında tercihler yapmalarıdır. Böylesine önemli bir kararda, uzman profesyonellerin yönlendirme yapmasından son derece memnunuz. M1 Merkez Adana böyle önemli buluşmalarla Hayatın Merkezi olmaya devam edecektir” diyor.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri