M1 Merkez Gaziantep'te alışverişler eğitim için

29 Eylül 2015 Salı

M1 Merkez Gaziantep, okul öncesi yapılacak alışverişlerde kırtasiye seti ve çanta hediye etmeye devam ediyor

m1-merkez-gaziantepte-alisverisler-egitim-icin

M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi, 21 Eylül-2 Ekim günleri arasında hafta içinde yapılacak alışverişlerde okul çantası ve kırtasiye seti hediye ediyor. İlk gününde yoğun ilgi gören kampanya bayram sonrasında da aynı heyecanla devam ediyor.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, müşterilerinin eğitim harcamalarına katkıda bulunmak amacıyla kampanya düzenlediklerini belirterek, “21 Eylül ve 2 Ekim günleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişe kırtasiye seti, 250 TL ve üzeri alışverişlere ise okul çantası hediye ediyoruz.” dedi.

Kampanyanın Kurban Bayramı haftasında başlamasının özellikle çocuklar için önemliği olduğunu kaydeden Gizir, “Kampanyamız ile çocuklara iki bayramı bir arada yaşatmanın sevincini yaşıyoruz. Bayram tatili sonrasında da kampanyamız aynı heyecanla devam ediyor.” diye konuştu.

AVM'deki bütün mağazalarda yapılacak alışverişlerin kampanyaya dahil olduğunu bildiren Gizir, "Okul Birincisi" sloganıyla düzenlenen kampanyanın alışveriş tercihlerinde etkili olarak, çocuklar kadar velileri de memnun edeceğine inandıklarını sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri