M1 Merkez Konya AVM’den halk eğitimine destek

03 Ocak 2014 Cuma

M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi, Selçuklu Halk Eğitim Merkezi’nin önemli bir projesini ziyaretçilerle buluşturacak

m1-merkez-konya-avmden-halk-egitimine-destek

2-5 Ocak günleri arasında M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi’nde sergi açılacak. Sergide Selçuklu Halk Eğitim Merkezi’nin Konya Eğitim Hastanesi Beyhekim Psikiyatri Kliniği ve İş Okulu’nda engellilerin katıldığı kurslarda üretilen eserler sergilenecek.

Ayrıca, Selçuklu Halk Eğitimi bünyesinde çalışmalarını sürdüren “Keçe Yapımı” ve “Katı Sanatı” bölümleri kursiyerleri tarafından eserler de aynı sergide yer alacak.

Sergi hakkında konuşan AVM Müdürü Nuri Şener, “Konyalılara bu kez çok özel bir sergi sunuyoruz. Selçuklu Halk Eğitim Merkezi’nin özel projelerine destek vermekten ve başarılı çalışmaları Konyalılarla buluşturmaktan da memnuniyet duymaktayız. Yeni yılın ilk günlerinde çok anlamlı bir sergiye Konyalıları bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri