Macera Dünyası kapılarını İzmir Park’ta açıyor

27 Ocak 2017 Cuma

Bu sömestr tüm çocuklar biriken enerjilerini İzmir Park’ta, Macera Dünya'sında atıyor

macera-dunyasi-kapilarini-izmir-parkta-aciyor

Konak-Eşrefpaşa’da yer alan İzmir Park Alışveriş Merkezi, sömestr tatili boyunca çocukları, heyecan, adrenalin ve mücadele dolu bir etkinlikte buluşturuyor. 7.5 metrelik Tırmanma Duvarı ve 6 parkurlu Macera Kalesi ile eşsiz bir tatil eğlencesi sunan “Macera Dünyası”na, 3-15 yaş arasındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor. 20 Ocak’ta başlayan etkinlik 5 Şubat tarihine kadar 12.00-20.00 saatleri arasında İzmir Park’ta devam edecek.

 

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunmak, onları dijital dünyadan bir parça çıkarıp fiziksel aktivitelere teşvik etmek amacıyla bu tarz bir sömestr etkinliği planladıklarını belirten İzmir Park Alışveriş Merkezi Yönetimi, velilerin ve çocukların bugüne kadar gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ettiklerini belirttiler. “Macera Dünyası”nda gerekli tüm güvenlik önlemlerinin profesyonel bir ekip tarafından alındığını belirten yetkililer, etkinliğin belirli bir kontenjan kapsamında yapıldığını bu sebeple velilerin erken saatlerde kayıt yaptırmaları gerektiğini hatırlattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri