Flo’nun 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ayakları yerden kesecek

28 Mart 2013 Perşembe

Şehirli ve modern kadınların ayaklarını yerden kesecek Flo’nun 2013 İlkbahar/Yaz tasarımları, kalite ve uygun fiyat avantajı ile karşımıza çıkıyor. İşte birbirinden iddialı ve dikkat çekici modellerle Flo ile gelen ilkbahar/yazın ayak sesleri

flonun-2013-ilkbaharyaz-koleksiyonu-ayaklari-yerden-kesecek

Ayakkabı kadınlar için bir ihtiyaç olmasının ötesinde şıklığın ve özgüveninin en önemli göstergesi. İşte bu sezonun rengi diyebileceğimiz turuncu, Flo’nun enerjik tasarımlarıyla karşımıza çıkarken gün ışığı sarısıyla ayakkabılar neşeleniyor. Doğanın ve doğallığın yansımasını taşıyan Flo’nun yeşil ayakkabıları, iddialı olmayı seven kadınlar için. Sezonun göz bebeği renklerinden ve siyahın tahtına aday laciverti yeni sezonda Flo’nun tüm modellerinde göreceğiz.

Flo’nun yeni sezon bilekten bağlı modelleri, ayakkabıya son derece şık bir görünüm verirken tercih edene özgüven ve göz alıcılık katıyor. Neon renklerin hayatımıza girmesiyle adeta renkleri kullanma cesaretimiz arttı. Flo’nun çarpıcı renkleri bir arada kullandığı modeller, canlı renklerden korkmayan kadınlar için.

Renk renk ve çeşit çeşit espadriller, ayağımızdan çıkaramadığımız yaz döneminin en pratik trendi olarak karşımıza çıkıyor. 2013 yaz sezonunda da trend renklerde göreceğimiz FLO’nun espadrilleri, en uygun fiyatla modadan ödün vermeyenler için. Dolgu topuklar her sezon gözde ancak bu sezon hak ettiği ilgiyi göreceğe benziyor.

Yeni sezonda, platform ayakkabılar da yükselişini sürdüren modellerden. Ancak bu sezon daha da abartılı bir biçimde kalın platformlarla karşılaşacağımız. FLO’nun “Mega Platformlar”ı, son derece iddialı. Geçtiğimiz sezonlarda dünya modasında hit olan ve tahtını kaptırmayan sneaker’ları, 2013 yaz sezonunda Flo koleksiyonunda da göreceğiz. 1960’lardan ilham alınarak tekrar günümüze taşınan sivri burun modeller, Flo’da şıklığın temsilcileri olacak. Sivri burun ayakkabılar, 2013 İlkbahar/Yaz sezonun trend renklerinden pastel ve neon tonları ile karşımıza çıkacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri