Decathlon 10’uncu mağazasını 2015’te açacak

26 Aralık 2014 Cuma

Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Mersin, Adana ve Bodrum’da 9 megaspor mağazasıyla tüm Türkiye’ye spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon, Türkiye’deki 10’uncu mağazasını Nisan 2015’te Ataşehir Brandium’da açacak

decathlon-10uncu-magazasini-2015te-acacak

Anadolu yakasının ilk, İstanbul’un 4’üncü Decathlon mağazası olan Brandium mağazası sporseverlere 2 bin 100 metrekare alanda 65 farklı spor dalından yaklaşık 75 bin ürün sunacak. Brandium mağazasıyla birlikte Decathlon’un Türkiye’deki ekibi de bin 200 kişiye ulaşacak.


Yıl boyunca Decathlon Spor Festivali gibi pek çok spor etkinliğine de ev sahipliği yapacak olan Decathlon Brandium mağazasında bisiklet, paten, golf, masa tenisi gibi farklı sporlar da denenebilecek. Anadolu yakasında yaşayanların tüm spor dallarıyla ilgili binlerce ürünü aynı çatı altında bulabilecekleri mağazada sporseverler yeni sporlar da keşfedebilecek.

Türkiye yatırımları hız kesmiyor
Ankara Kent Park Alışveriş Merkezi’nde 3 bin metrekare, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde 5 bin metrekare, Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde 6 bin metrekare, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde 3 bin 500 metrekare, Samsun Piazza Alışveriş Merkezi’nde 3 bin 900 metrekare, Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde 2 bin 500 metrekare, Mersin Palm City Carrefour Alışveriş Merkezi’nde 3 bin 500 metrekare, Mall of İstanbul’da 3 bin 680 metrekare mağazaya sahip Decathlon, ayrıca tüm Türkiye’ye sporu ulaştıran bir e-ticaret sitesine de sahip. Decathlon’un Türkiye yatırımları devam edecek.

“Türkiye, 2014 yılında tüm dünyadaki Decathlon ülkeleri arasında en yüksek büyüme oranına ulaşan ülke oldu. Türkiye’de mağaza sayımızı hızla arttırmayı planlıyoruz” diyen Decathlon Türkiye Ülke Müdürü Boumedienne Boualaoui sözlerine şöyle devam etti, “İnsanlar artık daha fazla spor yapıyor; sağlıklarına, bedenlerine giderek daha çok dikkat ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Adana, Mersin ve Bodrum mağazalarımızda beklediğimizin çok üzerinde ilgi gördük; bu çerçevede sporu daha da yaygınlaştırmak ve herkes için ulaşılabilir kılmak adına Türkiye’ye daha fazla yatırım yapıyoruz. Amacımız Türkiye’de yılda 4-5 mağaza açmak. Tüm büyükşehirlerde olmak istiyoruz. Brandium mağazamızın ardından İstanbul Anadolu yakasında kısa süre içinde bir mağaza daha açmayı planlıyoruz. Antalya, Trabzon ,Bursa ve Gaziantep de 2015 yılında Decathlon mağazasına kavuşacak.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri