Global spor giyim markası artık Türkiye’de

18 Mart 2016 Cuma

Global performans spor giyim markası Under Armour, uluslararası büyüme stratejisine yeni bir halka ekleyerek, sektör standartlarına meydan okuyan ürünlerini Türkiye’deki spor tutkunlarının beğenisine sunuyor

global-spor-giyim-markasi-artik-turkiyede

Under Armour, Avrupa’daki büyüme stratejisiçerçevesinde, Türkiye’deki ilk mağazasını, bugün (18 Mart) Akasya Acıbadem’de açtı. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturmayı planlayan marka, sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonunu bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor.


Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, Türkiye’de açılan ilkmağazasında üst düzey teknolojiyle üretilen ürünlerini sporcuların beğenisine sunuyor. Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.


Under Armour markasının Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, söz konusu işbirliği ile ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde Türkiye’deki ilk Under Armour mağazasını açtık. Müşterilerimize benzersiz ürünler vefarklı bir alışveriş deneyimi sunacağımız için oldukça heyecanlıyız.” açıklamasını yapıyor.


Türkiye’de açılan ilk Under Armour mağazası 480 metrekarelik geniş alanıyla müşterilere tam teşekküllü ve interaktif bir marka deneyimi sağlıyor. Doğuş Perakende Grubu ortaklığında ülkemize gelen marka, hızla yeni mağazalar açarak Türkiye’deki varlığını genişletmeyi ve bütün sporculara ulaşmayı planlıyor.


Under Armour’ın dünyada sponsorluğunu yaptığı, marka elçisi sporcular arasında PGA şampiyonu ünlü golfçü Jordan Spieth, dünya şampiyonu yüzücü Michael Phelps, NBA yıldızı Stephen Curry ve iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor. Türkiye’deki ilk Under Armour mağazası Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor ve her gün sabah 10’dan akşam 10’a kadar hizmet veriyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri