Cacharel'i dünyaya Aydınlı Grup açacak

16 Nisan 2014 Çarşamba

Cacharel’in kurucusu Bousquet, tekstilde tüm dünya operasyonlarını Aydınlı'ya verebileceklerini söyledi

cachareli-dunyaya-aydinli-grup-acacak

1962 yılında Fransa’da kurulan giyim markası Cacharel, Türkiye ve yakın coğrafyaya dağıtıcısı olarak çalıştığı Aydınlı Grup ile dünyada tek distribütörü olarak çalışmaya yolunda. Cacharel ile Aydınlı Grup birlikteliğinin 20’nci yılı ve yeni konseptli ilk mağazanın Zorlu Center'da açılması dolayısıyla Türkiye'ye gelen markanın kurucusu ve Dünya Başkanı Jean Bousquet, “Tekstilde dünya operasyonlarını Aydınlı Grup’a verebiliriz" dedi. Bousquet, 200 milyon euroluk cirolarının yüzde 20’sinin Aydınlı'dan Grup’tan geldiğini kaydetti.

Kadın koleksiyonu Haziran’da
Bousquet, önümüzdeki yıldan itibaren Cacharel'in kadın koleksiyonun da tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de satışa sunulacağını, tanıtımın ise Haziran’da gerçekleştirileceğini belirtti.

Bu yılki ciro hedefi 135 milyar
Bugüne kadar 55 Cacharel mağazası açtıklarını söyleyen Aydınlı Grup Genel Müdürü Levent Özkan, “2013 ciromuz 117.6 milyon TL'ye ulaştı. Bu yılki hedef bunu 135 milyon TL’ye çıkarmak” dedi. Özak, bu yıl 11 yeni mağaza açacaklarını da sözlerine ekledi.

Akşam gazetesinde yer alan 16 Nisan 2014 tarihli haberden alıntı yapılmıştır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri