H&M koleksiyonlarında sürdürülebilirlik hakim

27 Eylül 2017 Çarşamba

H&M Close the Loop Denim koleksiyonu sürdürülebilirliği modern vintage stili ile birleştiriyor

hm-koleksiyonlarinda-surdurulebilirlik-hakim

Bu Ekim’de H&M dördüncü Close the Loop Denim koleksiyonunu sunuyor. Close the Loop sürdürülebilir pamuktan yaratılmış ve sınırlı sayıda üretilen özel bir koleksiyon. Koleksiyon, Ürün Toplama Girişimi sayesinde elde edilen geri dönüştürülmüş kumaşlarla yaratılan 6 parçadan oluşuyor.


Modern vintage bir görüntüye dayalı olarak, 3 değişik tarzda denim pantolon, bir orta boy etek,  geniş paçalı tulumlar ve oversize bir ceket hem modern hem vintage görüntüyü yaratıyor.

 

Konuyla ilgili olarak konuşan H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, şunları söylüyor: “Vintage denimin sokaklara ve sosyal medyaya dönüşünden ilham alarak amacımız çok sevilen denim parçaları alıp son derece modern bir dokunuşla yeniden sunmaktı. Ve elbette, tüm koleksiyonun geri dönüştürülmüş pamuktan olması bizi son derece mutlu ediyor.”

 

H&M’in Close the Loop Denim koleksiyonu, 5 Ekim’de sadece hm.com’da satışa sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri