Londra Moda Haftası’nda Levi’s damgası var

27 Şubat 2017 Pazartesi

İkonik marka Levi’s, bu yıl düzenlenen Londra Moda Haftası’na, 501’in yeni üyesi 501 Skinny ile yön veriyor

londra-moda-haftasinda-levis-damgasi-var

Sokak modasına ilham verenler, Londra Moda Haftası’nda Levi’s®’ın ikonik ürünleriyle boy gösteriyor. Levi’s®’ın çok yönlü ve zamansız denimi, spor grafiklerle tamamlanıyor. Moda ikonları, baharda lansmanı yapılacak yeni 501® Skinny’i tercih ediyor. Yüksek bel ve dar kesim özelliklerine sahip, vintage tarzda tasarlanan 501® Skinny, her stile uyan görünümü ve şıklığıyla modaseverleri selamlıyor.

 

Levi's® tasarladığı denimlerle resmi ve günlük giyim arasındaki tüm kuralları yıkarak, klasik giyim tarzıyla sportif görünümün mükemmel buluşmasını ortaya çıkardı. Levi’s®’ın 1970’li yıllarda tasarlanan ve sportif ürünleri için kullanılan logosu, 2017 yılı için yenilendi. Levi’s® t-shirtler ve sweatshirtlerde kullanılan vintage logo; efsane haline gelmiş klasik 501®, pop ve rock yıldızlarının vazgeçilmezi 505™C ve Trucker ceketler ile kusursuz bir uyum yakalıyor.


Vintage ile modern görünümü kombinleyen Levi’s®, Moda Haftası’nda zamansız şıklığı Londra sokaklarına taşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri