NT, Perakende.org Ailesi’ne katıldı

14 Mart 2014 Cuma

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Türkiye'nin uluslararası tek kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazaları zinciri NT, Perakende.org’un yeni kurumsal üyesi oldu

nt-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org’un yeni üyesi, NT oldu. Kaynak Holding bünyesinde faaliyet gösteren NT, sektöre sesini Perakende.org’dan duyuracak.

Türkiye'nin uluslararası tek kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazaları zinciri, 1999 yılında Anadolu'da faaliyet gösteren Nil Mağazaları ve İstanbul'da faaliyet gösteren Tuna Mağazaları'nın birleşmesiyle sektörde NT adıyla hizmet vermeye başladı.

Ürün yapısını yüzde 50 kitap, yüzde 15 çocuk kitabı ve oyuncak, yüzde 25 kırtasiye, yüzde 10 teknoloji ürünlerinden oluşturan NT, perakende müşterilerine hızlı ve profesyonel hizmet veriyor, müşterilerine sunduğu ürünlerin insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ve uygun fiyatlı olmasına azami dikkat ediyor. NT, kalite ve hizmette sürekliliğin sağlanabilmesi için yurt içinde 148, yurt dışında 17 olmak üzere 7 ülkede toplam 165 mağazasının yanı sıra www.nt.com.tr adresindeki e-mağazasıyla da hizmet veriyor.

NT, mağazalarında çalıştırdığı bin 500’ü aşkın personeliyle önemli bir istihdam olanağı sağlıyor. NT, mağazalarında istihdam ettiği “Çocuk Gelişim Uzmanları”nın danışmanlığında yaş gruplarına göre ihtiyaç duyulan doğru kitapları çocuklara ve ailelerine sunmayı hedefliyor. Türkiye'de nüfusu 50 bin ve üzeri olan her yere sorumluluk sahibi mağazacılık anlayışını götürmeyi planlayan NT, 2012 yılında kitap kategorisinde 18 milyon 600 bin kitabı okuyucuları ile buluşturdu.

2010 yılında 'Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz' belgesi ile 'Altın Marka' ödüllerinin sahibi olan NT'nin, Mersin'de 15 bin 440 kişinin ve Malatya'da 23 bin 822 kişinin katılımıyla kitap okumada Guinness tescilli farklı iki okuma rekoru bulunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri