Outdoor spor tutkunlarının adresi Intersport

22 Kasım 2013 Cuma

Intersport, outdoor sporunun tekstil ve aksesuar ürünlerini satışa sunuyor

outdoor-spor-tutkunlarinin-adresi-intersport

Intersport, The North Face, McKinley, Columbia, Jack Wolfskin, Helly Hansen gibi dünyaca ünlü outdoor markalarının tekstil ve aksesuar ürünlerini outdoor tutkunlarıyla buluşturuyor.

Trekking, dağcılık, snowboard, doğa bisikleti gibi outdoor sporlarıyla ilgilenenler ya da günlük yaşamında outdoor modasına uyanlar ürünlerine Intersport’tan ulaşabiliyor.

İster günlük hayatınızda ister en heyecanlı anlarda yanınızda
Konseptte, çadır, baton, pusula, ihtiyaca uygun farklı boyut ve özelliklerlede sırt çantaları, kafa lambası, tekstil ürünleri, mataralar ve teknik özellikli, uzun yürüyüşlere uygun ayakkabılar yer alıyor.
Macera dolu doğa sporlarından, doğayla iç içe yapılan yürüşyüşlere kadar geniş bir yelpazede ürünler sunan Intersport, günlük yaşantısında outdoor felsefesini benimseyenleri de unutmuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri