Türk mücevher sektörünün uluslararası başarısı

25 Haziran 2014 Çarşamba

Altınbaş, bu yıl altıncısı düzenlenen “Luxury Lifestyle Awards” yarışmasının “En İyi Mücevher Markası’’ kategorisinde Türkiye’den aday gösterildi. Dünyaca ünlü organizasyonda aday gösterilen tek Türk Markası Altınbaş oldu. 29 Ağustos’ta İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirilecek ödül töreni ile açıklanacak “Luxury Lifestyle Awards 2014”te tüm dünyadan çok sayıda lüx marka ödül almak için yarışacak

turk-mucevher-sektorunun-uluslararasi-basarisi

Dünyanın önde gelen lüks markalarını 2009 yılından beri her sene ödüllendiren ve bu yıl altıncısı düzenlenecek olan “Luxury Lifestyle Awards”, 2014 yılında lüks mücevher kategorisinde Türkiye’den Altınbaş’ı aday gösterdi.

“Luxury Lifestyle Awards” Ödülleri, lüx sektöründe marka, ürün ve hizmetleri ile tüketici gözünde ayrıcalıklı bir konuma gelen şirketlere verilen uluslararası bir ödül. Katılımcılar, uluslararası şirketlerin lüks sektörünün guruları, bağımsız uzmanlar, iş ve sanat yaşamının önde gelen isimleri ve medyanın baş editörlerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendiriliyor.

Price Waterhouse Coopers’ın (PwC) resmi danışmanı olduğu “Luxury Lifestyle Awards 2014”ün organizasyon komitesi ve sponsorları arasında dünyanın en önde gelen lüx markaları yer alıyor.  
2013 yılında dünyanın en büyük pırlanta firması De Beers Grubu “Luxury Lifestyle Awards” ödülünün sahibi olmuştu.

Altınbaş’ın “Luxury Lifestyle Awards 2014” ödülüne aday gösterilmesinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “Bu yıl 60’ıncı kuruluş yıldönümümüzü kutlayan ve yurt dışında da mağazalaşma yönünde önemli adımlar atan Altınbaş’ın ‘Lüks Yaşam Tarzı Ödülleri 2014’e aday gösterilmesinden dolayı büyük mutluluk duydum. Bu prestijli ödülü alarak global bir marka olma yolundaki yürüyüşümüzü sürdürmek istiyoruz. Hedefimiz markamızın yanı sıra Türk Mücevher Sektörünün dünya çapında bilinirliğine katkı sağlamak” dedi.
 
Luxury Lifestyle Awards 2014 tarafından, “Türkiye’nin Mücevher Markası” ödülüne aday gösterilen Altınbaş, ihracat alanındaki başarılı performansı ile İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri tarafından, mücevher kategorisinde 2013 yılı  İhracat Yıldızları Ödülüne layık görülmüştü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri