Tchibo’dan yeni tema

11 Şubat 2014 Salı

Tchibo, yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkaracağı yeni teması “Doğallığın Verdiği Rahatlık”la herkese doğal, rahat ve sağlıklı giysiler sunuyor

tchibodan-yeni-tema

Tchibo, yeni teması “Doğallığın Verdiği Rahatlık” koleksiyonunda kadınlara olduğu kadar erkelere de birbirinden sağlıklı, rahat ve doğal ürünler sunuyor. İç çamaşırları, gecelikler, sabahlıklar ve çift taraflı yumuşak pijama modellerinin yanı sıra; ev ayakkabıları ve erkeklerin vazgeçilmezi boxer çeşitlerinin yer aldığı temada doğallığı en rahat biçimiyle yansıtan tasarımlara yer veriliyor.

Tamamı organik pamuktan üretilmiş çok rahat ve yumuşak dikişsiz sütyenler ipeksi yumuşaklık hissederken, ince dantelli balenli ve hafif kuplu sütyenlerle kadınsı bir şıklık hissetmek mümkün.

Tchibo’nun, “Doğallığın Verdiği Rahatlık” temasında yumuşak single jersey kumaştan üretilmiş eşofmanlar da mevcut. Birbirinden rahat ve doğal eşofman tercihleriyle yüzde 100 rahatlık vadeden Tchibo, tüm Tchibo severlere doğal bir şıklık sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri