Makro harcarken kazandırıyor

12 Aralık 2013 Perşembe

Müşterilerine sunduğu hizmeti sürpriz kampanyalarıyla taçlandıran Makro, harcarken kazandırmaya devam ediyor

makro-harcarken-kazandiriyor

Makro, ziyaretçilerine sürpriz hediyeler kazandırdı. Geçtiğimiz aylarda Makro mağazalarından Makro Gold Kartla Nestlé ürünlerinden yapılan 5 TL’lik alışverişlerde çekilişle araba kazanma şansını 1 Makro müşterisi yakaladı. Çekiliş sonucu Ankara Mobilya Sitesinde çalışan Erkan Balıkçı, BMW 116i’nin talihlisi oldu.

Müşterilerin yoğun ilgisini çeken kampanya sonrasında kazanan talihli Erkan Balıkçı, BMW 116i markalı otomobilini Makro Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Songör ve Nestle Türkiye Satış Direktörü Hakan Mısri’nin ellerinden teslim aldı.

Yapılan kampanyalarla ilgili konuşan Makro Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Songör, “Makro’da alışveriş yapan herkesin memnun ve mutlu olmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin harcadıkça kazanmalarını sağlamaya devam edeceğiz. Geleneksel hale getirdiğimiz hediye kampanyalarımızla daha çok kişiye ulaşacağız.” dedi.

Çekiliş ile ilgili duygularını dile getiren Nestlé Türkiye Satış Direktörü Hakan Mısri, “Perakende sektörünün güçlü isimlerinden olan Makroyla yaptığımız bu kampanyayla bir ailenin daha mutluluğuna ortak olduk.  Nesté ürünleriyle  “iyi beslen mutlu yaşa” sloganımızdan hareketle gelecekte de Makro ile bu tür hediye kampanyalarını devam ettireceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri