Makro Uyumda Hedef 1 Milyar YTL

15 Ocak 2008 Salı

Makromarket ve Uyum birleşmesinin meyvesinin, 1 Milyar YTL olacağını söyleyen Şeref Songör, Makro Uyumun ana merkezini Şubat ayı itibariyle Dünya Ticaret Merkezine taşıyacaklarını söyledi.

makro-uyumda-hedef-1-milyar-ytl
Ankara sınırları içinde faaliyet gösteren yerel bir perakende zinciriyken, Nazarı bünyesine katan, ardından Afrayı alarak ulusallık yolunda ilk adımı atan Makromarketin Uyumla birleşmesi, geçtiğimiz yılın en önemli başlıklarından biriydi. Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör, bu birleşmenin ardından hedefledikleri cironun 1 milyar YTL olduğunu açıkladı. Birleşmeyle ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Songör, Makro Uyumun ana merkezini Şubat ayı itibariyle Dünya Ticaret Merkezine taşıyacaklarını söyledi. AVMler Uyum olacakMakromarket, Afrayı almasının ardından 4 tanesi Afra, 1 tanesi de Makromarket olmak üzere 5 alışveriş merkezine sahip oldu. Halen Afra ve Makromarket olarak faaliyet gösteren AVMlerin isimlerinin Uyum olarak değiştirileceğini ifade eden Songör, bu AVMler içinde yer alan marketlerin isminin de Makromarket olacağını belirtti. Songör, Uyum ile birleşme tamamlandığında yeni şirketin sahip olacağı marketlerin isminin ise netleşmediğini söyledi. Farklı gruplarla da görüşme halinde olan Makro Uyum konsorsiyumu, Türkiyenin en büyük yerli perakende markası olma yolun da ilerliyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri