Makro, yatırımlara devam ediyor

16 Ocak 2013 Çarşamba

Ülkemizin yerli markası Makro, Samsun ve Bolu açılışlarından sonra Kayseri’de 20’nci mağazasını açarak yatırım yapmaya devam ediyor

makro-yatirimlara-devam-ediyor

Kayseri’de açtığı yeni mağazası ile market zincirine yeni bir halka daha ekleyen Makro, bin 460 metrekare alanda hizmet veriyor. 41 çalışanın bulunduğu mağazasını geçtiğimiz günlerde açan Makro, Kayseri’deki istihdam sayısını 388’e, hizmet alanını ise 14 bin 896 metrekareye yükseltmiş oldu.

Makro, Uyum mağazalarıyla beraber, Türkiye’nin 16 ilinde (Ankara, Amasya, Antalya, Bolu, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Karaman, Malatya, Mersin, Ordu, Samsun, Yozgat, Kocaeli, Tekirdağ) 225 mağazası ve 6 bin 850 kişinin üzerindeki çalışan sayısıyla, 208 bin 705 metrekare satış alanında hizmet veriyor.

Makro, 2013 yılı için koyduğu hedefleri yılın ilk ayı itibarıyla gerçekleştirmeye başladı. Makro, Ocak ayı içerisinde Antalya, Ordu-Ünye, İstanbul-Kağıthane, Bolu ve Malatya’ya açacağı yeni şubeleriyle mağaza sayısını 230’a çıkaracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri