Maksimum sinema keyfi Midtown’da

03 Ekim 2012 Çarşamba

Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratan Cinemaximum, Midtown’da açıldı

maksimum-sinema-keyfi-midtownda

Geçtiğimiz günlerde Midtown`da açılan Cinemaximum, 7 salonu, açık hava sineması ve 3D sinemasıyla Çanakkale Çocukları, Paris-Manhattan, Hayatının Seçimi, N’apcaz Şimdi, Cafe de Flore filmlerini izleyiciler ile buluşturdu.

Mars Sinema, beyazperdede opera ve bale gösterimleri, konserler, spor müsabakaları, son teknoloji 3D sistemler ile sinemaseverleri yeni deneyimlerle tanıştırdı. Mars Entertainment Group’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Cinebonus sinemaları bağlı olduğu Mars grubunun AFM sinemalarını da alması ile ismini Cinemaximum sineması olarak değiştirmişti.

Garanti bankasının kredi kartı markası olan Bonus’un sponsorluğundan dolayı Mars grubunun Cinebonus olarak işlettiği sinema, İş Bankası’nın kredi kartı markası Maximum’un kendine sponsor olması ile Cinemaximum olmuştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri