MalatyaPark 4 yaşında

25 Ekim 2013 Cuma

Malatya Girişim Grubu’na ait ve yönetimi Jones Lang Lasalle tarafından gerçekleştirilen MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kasım ayı içerisinde 4’üncü yılını kutlayacak

malatyapark-4-yasinda

Açılışı 14 Kasım 2009 yılında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen MalatyaPark, büyümeye devam etmeyi amaçlıyor.

MalatyaPark, sürekli yeni bir markayı bünyesine katarak bölgesine hizmet vermeye devam ediyor.
Ziyaretçilerinin ilgisine karşılık vermeyi hedef edinen MalatyaPark, 4’üncü yaşında 44 hediyeyle ziyaretçilerine teşekkür etmeye hazırlanıyor.

MalatyaPark, 4’üncü yaşını kutlarken ziyaretçilerine farklı sürprizler de yapacak. Malatya Film Festivali kapsamında da birçok aktiviteye ev sahipliği yapacak olan Malatya Park, ülkenin ve sinemanın önemli değerlerinden olan, Malatyalı olmasıyla tanınan sanatçı Kemal Sunal’ın, her biri birçok anıyla dolu şahsi eşyalarının sergilendiği Kemal Sunal Sergisi’ne de 15-21 Kasım günleri arasında ev sahipliği yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri