MalatyaPark düzenlenen törenle ödüllerini aldı

03 Kasım 2017 Cuma

Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 21 Ekim’de Barselona W Otel’de gerçekleşen 14’üncü Stevie Uluslararası İş Ödülleri tören gecesinde toplamda 4 ödülün sahibi oldu

malatyapark-duzenlenen-torenle-odullerini-aldi

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen ve bu yıl 14’üncü kez verilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden kazandığı 4 ödülle başarısını bir kez daha tescilledi. Stevie Uluslararası İş Ödülleri, 2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde verilen ödülleri içeriyor.

 

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi “MalatyaPark ile Sağlıklı Kal” adlı projesi kapsamında gerçekleştirdiği bir dizi etkinlikten oluşan proje ile Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden Avrupa’da Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi, Yılın Pazarlama Kampanyası, Yılın Küçük Bütçeli Pazarlama Kampanyası, En İyi Marka Deneyimi dallarında 4 Bronz ödülü kazandı. 

 

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2016 yılında da “MalatyaPark ile Yolda Kalma” isimli Sadakat Kart uygulaması içeren projesi ile, Finansal Kartlarda Yılın Pazarlama Kampanyası, Yılın Küçük Bütçeli En İyi Pazarlama Kampanyası dallarında gümüş, Müşteri Hizmetleri ve Tüketici Ürünleri dallarında da Yılın İletişim ve PR Kampanyası Bronz Ödüllerine layık görülerek topla 2 Silver, 2 Bronz ödülün sahibi olmuştu.

 

Barcelona W Otelde gerçekleşen ödül törenine MalatyaPark Genel Müdürü Yılmaz Arslan ve Pazarlama Müdürü Arzu Şavluk katıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri