MalatyaPark huzurevine ziyaret gerçekleştirdi

27 Mart 2014 Perşembe

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine güvenli, seçkin ve nezih bir ortamda alışveriş yapabilme ve eğlenceli vakitler geçirebilme imkanı sunuyor

malatyapark-huzurevine-ziyaret-gerceklestirdi

Marka karmasına, her geçen gün yeni bir markayı ekleyerek daha da büyüyen MalatyaPark, Vicco, Özdilek ve Madame Coco mağazalarından sonra şimdi de Simit Sarayı’na ev sahipliği yapacak.

Bölgesine yeni markaların ilk defa gelmesine aracılık ve ev sahipliği yapması yanında bir çok aktivite ile de yaşam merkezi olma yolunda da önemli bir yere sahip olan MalatyaPark sosyal sorumluluklarını da unutmuyor.

Mart ayı başlarında, hiç sinemaya gitmemiş olan başarılı çocukları sinemada ağırlayan MalatyaPark, geçtiğimiz hafta da Huzurevi sakinlerini sinemasında ağırladı. Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde de Down Sendromlu minikler ağırlandı.

Ayrıca MalatayPark Ailesi, yatırımcısı, mağaza yöneticileri, personelleri ile  Huzurevi’nin değerli konuklarını ziyaret ederek onlarla unutulmaz saatler yaşadı. O Ses Türkiye yarışmacılarından Emrah Uçar’ın da katıldığı aktivitede MalatyaPark ailesi, yaşlılarla birlikte eğlenerek, dans ederek vakit geçirdi. Daha sonra “Nice güzel yıllar” dilekleri ile hep birlikte mum üflenip pasta kesildi. MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi ayrıca, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl 29 Mart’ta 1 saatliğine aydınlatmalarını kapatarak, iklim değişikliğine dikkatleri çekecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri