Mankenler Adana kebap’ı görünce rejimi bozdu

24 Kasım 2014 Pazartesi

Adana’nın en popüler Alışveriş Merkezi M1 Merkez muhteşem bir moda gösterisine imza attı

mankenler-adana-kebapi-gorunce-rejimi-bozdu

Alışveriş merkezi içinde bulunan 14 markanın kış koleksiyonlarının sunulduğu defilenin koreografisi Banu Noyan, sunumları ise Tuğba Özay tarafından yapıldı. İstanbul’dan özel uçakla Adana’ya gelen mankenler kuliste kebap keyfi yaşadılar. Kulis kapısında yüzlerce kişi beklediği için dışarıya çıkamayan mankenlere Alışveriş Merkezi yönetimi ‘Adana’ya gelip kebap yemeden olmaz’ diyerek kulise kebap servisi yaptırdı.

Tuğba Özay, Ece Gürsel, Didem Taslan, Simge Tertemiz, İlknur Soydaş, Hasan Yalnızoğlu ve Engin Koç’un da aralarında bulunduğu 25 manken Adana kebabına dayanamayarak elleriyle kebapları yedi. Tuğba Özay’ın şarkılarıyla renklenen defile de “Benim de yürümemi ister misiniz” diye soran Tuğba Özay, aldığı tezahürata dayanamayarak kulise girdi ve erkek mankenler için hazırlanan smokini giydi ve izleyenlerin şaşkın bakışları arasın da podyuma çıkıp yürüdü.

Seyirciler tarafından ayakta alkışlanan Özay, “Mankenlik benim ilk göz ağrım beni öyle sevdiğinizi biliyorum ama lütfen şarkılarımı da dinleyerek bana destek olun” dedi. Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz ve ekibi tarafından tam bir Türk misafirperverliğiyle ağırlanan mankenler Adana’dan ayrılmak zor oluyor. Bir daha ki sefere lütfen bizi birkaç gün burada ağırlayın diyerek M1 AVM yönetiminden söz aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri