Mardin’in AVM’si hizmete girdi

28 Aralık 2015 Pazartesi

Mardin Merkez’in ilk alışveriş merkezi olan Mardin AVM 25 Aralık Cuma günü saat 11.00’de kapılarını müşterilerine açtı

mardinin-avmsi-hizmete-girdi

İnşaat alanı 28 bin 600 metrekare olan Mardin AVM, yaklaşık 13 bin 500 metrekare kiralanabilir alan içinde, 56 adet mağazası, sinema salonları, marketi, çocuk oyun parkı ile her yaştan müşterinin keyif alacağı şekilde tasarlanarak bir Alışveriş Merkezinin ötesinde eğlenceli bir yaşam alanı sunmaya başladı. Yoğun izdihamın yaşandığı, henüz açılmamış mağazalar olmasına rağmen ciro rekorlarının kırıldığı Mardin AVM, Mardin’i renklendirdi.


Mardin AVM,  bulunduğu bölge ve konum itibarı ile Mardin’in sosyal, kültürel ve ticari hayatına da yeni bir dinamizm getirecek. Tüm mağazaların açılışı sonrasında AVM’de yaklaşık olarak 500 kişi istihdam edecek.


2 bin 600 metrekare alanda son derece modern bir dekorasyon ile açılan bölgenin sevilen markası Emirgan Market, Mardin merkez’in ilk sinemaları olan 6 salonlu Cinemaximum, Türkiye’nin sevilen markası LC Waikiki, ilk defa Mardin’de yer alan 600 metrekarelik mağazası ile Özdilek, Toyzz Shop ve çocuk eğlence merkezi Playland yanısıra konsept mağazası ile Kemal Tanca, Watsons, Süvari, Crispino, Jiber, Zühre, Madam Hill, Şahnur Butik, Samsung, Optik Dünyası, Avea, Missy Accesories, Ninova Kuyumculuk, Otantik Kumpir, Pasaport Pizza, Dr.Pide, Mardin Kapı Ciğercisi Ömer Usta, Makarala Cafe, Ziyafet Çiğ Köfte, Çay Zamanı, Rose and Rose, Note Kozmetik, Haribo,  David Walker Parfümeri, Zirve Telefon Aksesuar, Neron Aksesuar, Milk Corn, müşterilere hizmet vermeye başladı. Burger King ile Mardin’de ilk defa şube açacak olan Robert’s Coffee ise 2016 ilk haftasında açılışlarını gerçekleştirecek.


Alışveriş merkezinde güvenlik sistemi (CCTV) 125 adet kamera içermekte olup, dahili yayın yapan  17 Lcd ekran mevcuttur. Bina, özgün dış mimarisi, terasları ve ferah iç mimarisi ile müşterilerine keyifli zamanlar yaşatacaktır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri