Marketeleman büyüyor

01 Ekim 2013 Salı

Mağaza içi müzik, reklam yapım ve yayınında yer alan RTP Medya, bünyesine www.marketeleman.com web sitesinide ekleyerek perakende sektörünün istihdam ve kariyer kulvarında kaliteli, hızlı eleman ve iş bulmaya yönelik hizmetlerine ücretsiz olarak başladı

marketeleman-buyuyor

Perakende sektörünün eleman sıkıntısı sorununu çözmek için kariyer hedeflerine cevap veren www.marketeleman.com RTP Medya bünyesinde büyümeye devam ediyor.

Market Eleman Reklam Müdürü Gökhan Gökçek, “en alternatif en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için RTP Medya ailesi dediğimiz tüm çalışanlarımızla ve yönetim birimimizle gece gündüz çalışıp büyüyen ve büyümeyi hedefleyen tüm firmalara hizmet üretiyoruz. Marketelemanda yerli ve yabancı tüm firmalar için sunduğumuz kolay kullanılabilir, sektöre özel ve içeriği açısından tüm istihdam teminini en kolay hale getirecek halde hazırlanarak firmalarımıza sunduğumuz en yeni hizmetimizdir” dedi ve sorularımızı cevapladı.

2005 yılından bu yana RTP medya hızlı yol aldı ve bu süreçte RTP medya nasıl bir yol izledi biraz bahsedermisiniz?
8 yıldır aynı amaçla çalışmaktayız, bünyemizde çalışan tüm personellerimizde yani ailemizde aynı anlayışla çalışmaktadır. Personel alım ve değerlendirmelerimizide bu doğrultuda kesin ve değişmez kural olarak görmekteyiz. Dolayısıyla böyle bir sistem ve çalışma prensibi oluşturup bunu başarılı çalışma ortamı ile bütünleştirdiğinizde büyümek çokta zor olmuyor, olmadıda bizim için. Bizim için büyümek temelleri sağlam atılmış bir bina misali büyüme anlayışıdır,temeli sağlam atmadan her çıkılan kat bi kat daha tehlike demektir.

Sektörde rakip olarak gördüğünüz firmalar var mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Hiç bir sektör kimsenin tekelinde değildir, illaki her sektörde iş yapmak isteyen başarılı olmak isteyen yeni girişimciler olacaktır. Bizden sonrada özellikle son zamanlarda bu sektörde bir takım girişimlerin olduğunu duymaktayım ancak müzik yapım ve yayın sektörü diğer sektörler gibi belli kalıplarda yapılan işlerden biri değildir, özellikle bu sektörde yeni başlayan firmaların ağrılı sancılı ve tecrübe manasında sıkıntılı dönemleri olacaktır, buda dolayısıyla firmalara verilen hizmet kalitesini düşüreceğinden yeterli verim alınamayacağı mutlak gerçektir. Müşteri memnuniyetini ve yapılan işin kalitesini hayal dünyanızla birleştirip eserin herkes tarafından memnuniyet getirmesi mutlak şarttır. Bu durumda tecrübe, kalite ve fark demektir. Bir markette farklı firmalardan farklı ürün seçme şansınız vardır ama o markete gelen müşterinin istediği müziği dinleme şansı yoktur, her müşterinin dinlediği müzikten zevk alma şansını sağlamakta bizim işimiz.

Marketeleman'dan biraz bahsedermisiniz? Ne gibi hizmetler sunacaksınız perakende sektörüne ve ihtiyaçları karşılayabilecek mi?
Bilindiği üzere www.marketeleman.com çok yeni ama şuan itibariyle hem kolay hemde kaliteli kullanıma uygun olarak hazırlanmış bir istihdam deposu. Yeni üye kayıtlarına başladık. Yeni açılmasına rağmen oldukça zengin eleman başvuruları oluşmaya başladı. Marketeleman, gelecek yönünden önü açık bir sitedir ve site içerisinde halen kullanıcılar için farklı alternatifler sunmaya devam eden bir portaldır. Sitede reklamlara, duyurulara yer verildiği gibi güncel perakende haberleri, röportajlar ve faydalı bilgilerde yer almaktadır. sitemizi firma ve adayların sunumuna açtık, deneme ve kontrol sürecinde olduğumuz için şuan ve belli bir süre kullanımımız ücretsiz olarak yapılıyor. Biz bu site üzerinde işin gerçeği ticari amacı göz etmedik. Amacımız, öncelikle RTP bünyesinde tüm marketleri ve perakende sektörünü bir arada toplamak. Site kullanımı, üye firma ve adayların lehine olan bir çalışmadır, perakende sektöründeki istihdam sorunlarınıda bu yolla çözmüş olmayı hedefliyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?
Ülkemizde ve yurtdışında hızla gelişen perakende sektörü kapsamında ülkemiz firmalarının kalite ve büyümeye yönelik tüm hizmetlerinde RTP Medya olarak bizde büyüme hedefine doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Konuyla ilgili olarak müzik yayın, yapım birimi, organizasyon birimimiz ve market eleman birimimizle hizmet ve desteklerimizi hiçbir zaman esirgemeyeceğimizi her türlü fikir ve çalışmaya açık olduğumuzu ticari amaç dışında ülkemizdeki perakende kalite ve yurtdışı kulvarlarında zirve noktalara taşımak için üzerimize düşen her işi görev olarak kabul edip çalışacağımızı temin ederim. Özellikle reklam ve organizasyon konularında kaliteli hizmet vermeye başladık. Planlarımız arasında, bölge şubelerini açarak daha kolay ulaşım ve müşteri ilişkilerini daha kuvvetli hale getirmek bulunuyor.

Eleman sıkıntısının çözümü için http://www.marketeleman.comGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri