'En İyi Sosyal Sorumluluk Ödülü' Özhan’ın

24 Nisan 2014 Perşembe

Özhan Marketler Zinciri'nin Türkiye'de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği "Yeşil Nokta" projesine ilk ödül Türkiye Perakendeciler Federasyonu'ndan geldi. "Yerel Zincirler Buluşuyor 2014" kapsamında düzenlenen yarışmaya "Sosyal Sorumluluk Projesi" dalında katılan Özhan, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nü aldı

en-iyi-sosyal-sorumluluk-odulu-ozhanin

Özhan Marketler Zinciri, Türkiye Perakendeciler Federasyonu'nun düzenlediği Perakende'nin En Başarılı Fikirleri (PEF) yarışmasından ödülle döndü. En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi dalında Yeşil Nokta projesi ile yarışmaya katılan Özhan, yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi ödülünü aldı. Toplamda altı kategoride Türkiye'nin dört bir yanından yerel zincirlerin katılımıyla gerçekleşen yarışmada Özhan, aldığı ödülle Bursa'nın gurur kaynağı oldu. İstanbul Haliç Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Yerel Zincirler Buluşuyor 2014" kapsamındaki yarışmanın ödül töreni etkinliklerin son günü düzenlendi.

Öncü olmak gurur kaynağımız
Yeşil Nokta projesi ile hayata geçirilen uygulamaların sürdürülebilir yaşama katkı koyduğuna değinen Özhan Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, bu çalışmanın ödül ile taçlandırılmasının projenin daha geniş kitlelerde farkındalık yaratmasına katkı sağladığına dikkat çekti. Yılmaz proje hakkında bilgi vererek, “Mağazanın incelenmesi ve neler yapılabileceği ile başlayan süreç sonunda, aydınlatmalardan, kese kâğıdına kadar market içerisinde kullanılan tüm ekipmanlarımız; doğaya en az ayak izi bırakacak şekilde kullanılmaya başlandı. Yeşil Nokta olma yolunda çalışanların eğitiminden, market içi görsellerle tüketicilerin bilinçlendirilmesine kadar birçok çalışma gerçekleşti." dedi.
Yeşil Nokta projesinin topluma ve ekonomiye katkı koymasının yanında kendi içerisinde de devamlı aktif olan ve gelişen bir proje olduğuna değinen Yılmaz, "İlk olarak Ertuğrul şubemizde hayata geçirdiğimiz projemizi Ataevler şubemizde devam ettirdik. Tüm şubelerimizde hayata geçirmek için üzerine katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

TPF tarafından yılın "En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi" ödülüne layık görülmelerinden mutluluk duyduklarını dile getiren Yılmaz, “İş ortaklarımızı, çalışanlarımızı ve dostlarımızı bu anlamda bilinçlendirmek ve perakende sektörü için böylesine önemli bir konuda öncülük etmek bizim en büyük gurur kaynağımız” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri