Haşim Azder Market, AVM konseptiyle hizmette

19 Aralık 2014 Cuma

Bulancak’ta alışveriş denilince akla ilk gelen isimlerden olan Haşim Azder Market, yeni yüzüyle müşterilerinin hizmetine girdi

hasim-azder-market-avm-konseptiyle-hizmette

İhsaniye Mahallesi Yalı Sokak’ta bulunan eski mağazasını yenileyen ve lüks bir görüntü ile müşterilerinin hizmetine sunan Haşim Azder ve oğlu Ömer Faruk Azder, ‘Herkes bir fiyat der, Haşim az der’ sloganıyla yola çıkarak, Bulancak’ta bir ilke imza attı. Toplam bin 700 metrekare alanda yeni yüzüyle faaliyet gösterecek olan Haşim Azder Market’in açılışı Giresun Valisi Hasan Karahan, Bulancak Kaymakamı Tayfur Elbasan, Belediye Bşk.ı Recep Yakar, İlçe Emniyet Müdürü Ali Fikret Yazlak, Karadeniz Perder Başkanı Osman Kalafat, Perder Üyeleri Kalafatlar, Aktürk Tic. Filiz Gıda, Enka Market ve protokol üyeleri eşliğinde yapıldı.

Giresun Valisi Hasan Karahan açılışta “Ülkemizin gelişen ve büyüyen ekonomisinin işareti Bulancak ilçemizde de gerçekten son yıllarda büyük bir kalkınma hamlesi olduğunu görüyoruz. İnşallah hayırlı olur, bol bereketli kazançlar diliyorum. Bizler ticaretin bereketine inanan insanlarız. Ticaretin rızkın onda dokuzunu oluşturduğuna inanan insanlarız.  Hayırlı, bereketli, bol kazançlı olsun. Bulancak’ımız kazansın, Giresun’umuz kazansın ve dolayısıyla Türkiye’miz kazansın” diye konuştu.

AVM konseptinde yapılan mağazanın açılışına ise Mehter Takımı damga vurdu. Mağaza sahiplerinden Ömer Faruk Azder, yaptığı konuşmada, açılışlara katılanlara teşekkür ederken, “İmkânlarımızı zorlayarak bin 700 metrekare alanda mağazamızı yeniledik. Bütün halkımızın en üst seviyede alışveriş yapması için, gece gündüz çalıştık” dedi.

Haşim Azder Market’in yeni mağazası bin 700 metrekare alanda 7 kasa ve 35 çalışanı ile hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri