Kipa’dan Muğla’ya yeni mağaza

14 Şubat 2014 Cuma

Perakende zinciri Kipa, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Muğla’nın merkezinde yeni bir mağaza açan Kipa, kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlar ve cazip kampanyalarla müşterilerine sunmayı hedefliyor

kipadan-muglaya-yeni-magaza

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, kaliteden ödün vermek istemeyen müşterilerine keyifli alışveriş imkânı sunmak için hizmet ağını genişletiyor.

Muğla merkezinde hipermarket formatında mevcut bir mağazası bulunan Kipa, bu kez farklı formattaki yeni mağazasını Muğla’nın merkezindeki Hasan Ercan Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde açtı. Süpermarket formatındaki yeni mağazada yaklaşık 6 bin 500 ürün satışa sunuluyor. Hasan Ercan Süpermaketi ile Kipa’nın Muğla ve ilçelerindeki toplam mağaza sayısı 13’e yükseldi.

Geniş ürün yelpazesi ve alışverişi keyfe dönüştüren tasarımıyla fark yaratan mağazalarının sayısını artıran Kipa, Muğla’daki yeni süpermarketinde yarattığı 30 kişilik istihdam ile kent ekonomisine katkı sağlamayı da sürdürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri