Markette tek başına!

27 Ağustos 2014 Çarşamba

14 yaşında bir çocuk, Walmart’ın Teksas Corsicana’daki mağazasında 3 gün boyunca kimseye yakalanmadan yaşadı

markette-tek-basina

CBS Dallas’ın haberine göre, anne ve babasından uzakta teyzesiyle yaşayan 14 yaşındaki çocuk evden kaçarak Walmart’ın Teksas Corsicana’daki mağazasına geldi. Genç adam, Walmart çalışanları tarafından 3 gün boyunca fark edilemedi.

Kağıt havlu ve bebek bezinden rafların arasında kendisine yatak yapan genç misafir açlığını ve susuzluğunu ise atıştırmalıklarla gidermeyi başardı. 3 gün sonra nihayet bir personel tarafından fark edilen çocuk için sosyal hizmetler kurumu arandı. Çocuk yetkilere verdiği bilgide, anne ve babasının uzakta olduğunu ve teyzesinin evinden uzaklaşmak için böyle bir yola başvurduğunu söyledi.

Walmart basın sözcüsü konu ile ilgili açıklamasında, durumun çok üzüntü verici olduğunu vurgulayarak mağaza yöneticisi ile konuyu araştırdıklarını ve yetkililerle yakın temasta olduklarını çocuk için güvenli bir ortamın yaratılmasını umduklarını belirtti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri