Mayıs ayı Next Level’da çok renkli

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Ankara’nın buluşma noktası Next Level, mayıs ayında da Ankaralıların vazgeçilmezi olacak

mayis-ayi-next-levelda-cok-renkli

Anneler Günü ve 17-18-19 Mayıs’ta hediye çekleriyle ziyaretçilerine alışveriş fırsatları sunacak Next Level Alışveriş Merkezi, 17 Mayıs’ta iki yıldır Ankara’da konser vermeyen Kenan Doğulu’yu ağırlayacak.

Next Level Alışveriş Merkezi, 11 Mayıs Anneler Günü nedeniyle, 10-11 Mayıs günlerinde tüm markalardan toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere Kaff, Boris Diamond, Gülaylar, So Chic, Pandora ve Zen markalarında geçerli olacak 100 TL değerinde hediye çeki verdi. Next Level Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle de 17, 18 ve 19 Mayıs günlerinde farklı etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. Söz konusu tarihlerde toplamda 250 TL’lik alışveriş yapan müşterilerine genç giyim mağazalarında geçerli olacak 100 TL’lik hediye çeki verecek Next Level Alışveriş Merkezi, 18 Mayıs’ta AVM içinde sürpriz etkinlikler gerçekleştirecek. Next Level Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs’ta ise tüm Ankaralıların davetli olduğu Bayrak Yürüyüşü’ne ev sahipliği yapacak.

Kenan Doğulu Ankara’ya geliyor
Next Level Alışveriş Merkezi 17 Mayıs’ta iki yıldır Ankara’da konser vermeyen Kenan Doğulu’yu ağırlayacak. Next Level Alışveriş Merkezi ön peyzaj alanında gerçekleşecek ve tüm Ankaralılara açık olacak halk konseri saat 21.00’da başlayacak.

Next Level Alışveriş Merkezi’nin sosyal medya mecraları üzerinden gerçekleştirilen ve 15 Mayıs’ta sona erecek kampanyayla da üç kişiye Kenan Doğulu ile tanışma fırsatı sunacak. Next Level Alışveriş Merkezi’nin sosyal medya mecralarında "Neden Kenan Doğulu ile sen tanışmalısın?" sorusuna cevap veren ve fotoğrafını paylaşan üç şanslı kişi konser öncesinde Kenan Doğulu ile tanışma fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri