McDonald’s’tan yeni sürpriz oyuncaklar

22 Ekim 2014 Çarşamba

McDonald’s, Happy Meal sürprizlerine tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Littlest Pet Shop(Minişler)& Skylanders oyuncaklarıyla devam ediyor. Çocukların çok sevdiği tam 12 Little Pet Shop& Skylanders oyuncağı tüm McDonald’s restoranlarında ve Alo Servis’lerde

mcdonaldstan-yeni-surpriz-oyuncaklar

24 Ekim gününden itibaren tüm McDonald’s restoranları ve Alo Servis’lerin Happy Meal menülerinde bulunan birbirinden şirin ve eğlenceli tam 12 Littlest Pet Shop(Minişler)& Skylanders karakteri sevenleriyle buluşuyor.

Minikler dünyasının en önemli karakterlerinden biri olan, başına dokununca dans eden başarılı panda Penny Ling, yetenekli, enerjik ve konuşmayı çok seven pembe renkli örümcek maymunu Minka Mark, köpek yarışmasına katılmış başarılı ve güzel Princess Stori, şarkı söylemeyi ve dans etmeyi çok seven Zoe Trent ve birbirinden keyifli birçok oyuncak daha Happy Meal menülerinde. Ayrıca Skylander dünyasında kılıcıyla savaşan ve başarılı bir yakın mesafe savaşçısı olan Chop Chop, kuvvetli bir şekilde bağırabilen ve düz zeminde yürütüldüğünde ağzını açabilen Chompy, kuvvetli vakumlu silahıyla başarılı bir savaşçı olan Jet- Vac ve daha birçok Skylander karakteri Happy Meal menülerinde çocuklarla buluşuyor.

Happy Meal menüleri zengin seçenekleriyle misafirlerine kendi menülerini yaratma imkanı sunuyor. Tüm Happy Meal’lerde, Hamburger, Cheeseburger, Tavuklu Burger ve Chicken McNuggets menülerinde ister patates ister cherry domates tercih edilebiliyor ve çocuklar kendi menülerini kendileri yaratabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri