Media Markt 2013’e İzmir’le start verdi

08 Şubat 2013 Cuma

Media Markt büyüme stratejisini İzmir’de açıkladı: 2013’te 10 yeni mağaza açacak olan Media Markt ağırlığını Güney Doğu ve Karadeniz’e veriyor. Yılın ilk mağazasını İzmir’de açan Media Markt, İstanbul ve Ankara’nın ardından 2 ay içinde Samsun ve Kahramanmaraş’ta 2 yeni mağaza açacak. 2013’ün ilk 3 ayında 5 yeni mağazayla hızlı büyümesinin başlatacak olan Media Markt, yılsonuna kadar aralarında Şanlıurfa ve Gaziantep’in de olacağı ek 5 mağaza ile bu yılı 10 yeni açılışla tamamlayacak

media-markt-2013e-izmirle-start-verdi

Media Markt 2013 yılına hızlı başladı. Media Markt, Türkiye’deki 23’üncü mağazasını dün (7 Şubat) İzmir Gaziemir Optimum Alışveriş Merkezi’nde açtı. Media Markt 3 ayda Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde 5 mağaza açacak. İzmirlilerin yoğun ilgi gösterdikleri İzmir Gaziemir Media Markt açılışında, binlerce İzmirli, açılışa özel fiyatlar için uzun kuyruklar oluşturdu.

Media-Saturn Genel Müdürü (COO) Marcus Tengler ve Media Markt İzmir Gaziemir Mağazası Genel Müdürü Levent Bulut İzmir Gaziemir Media Markt'ın açılışı dolayısıyla basınla sohbet toplantısı düzenledi. Media-Saturn Holding'in stratejik olarak öncelik verdiği iki pazardan birinin Türkiye olduğunu belirten Tengler, “Türkiye’de tüketici elektroniği pazarı gittikçe büyüyor. Biz de aynı oranda genişleyerek Türkiye çapına yayılmaya devam edeceğiz. 2012 yılında Ankara ve Konya’da açtığımız 2 mağazayla Türkiye’de 22 mağazaya ulaştık. Türkiye’ye duyduğumuz güvenin yanı sıra Türkiye'nin sahip olduğu potansiyel ve ekonomik büyüklük nedeniyle 2013 yılını büyüme yılı ilan ettik. 5 adedi 2013’ün ilk çeyreğinde olmak üzere yılsonuna kadar 10 yeni mağaza açacağız. Yılın ilk mağazasını İzmir’de açtık, yılsonuna kadar Türkiye’de nüfusun yoğun olduğu tüm bölgelerde olacağız.”

Media Markt İzmir Gaziemir Mağazası Genel Müdürü Levent Bulut ise, “3 bin metrekarelik mağazamızda 65 konusunda uzman çalışanımız ve 50 bini aşkın ürün çeşidimiz ile tüm teknoloji severleri fırsatlarımız için bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri