Media Marktın 2nci Mağaza Açılışına Yine Yoğun İlgi Vardı

01 Kasım 2007 Perşembe

İstanbul Ümraniyedeki ilk mağazasının açılışında büyük ilgi ve yoğun taleple karşılaşan Media Marktın ikinci mağzası Eskişehir Espark Alışveriş Merkezide açıldı.

Açılış kampanyasından yararlanmak isteyen binlerce Eskişehirli, sabah 06:00da gerçekleşen açılış sonrasında mağazaya gelerek alışveriş yaptılar. 5 bin 100 metrekarelik alana kurulu Media Markt Eskişehir mağazasının 3 bin 800 metrekaresi teşhir ve satış alanı olarak düzenlendi. 45 binin üzerinde farklı ürün satıldığı Media Markt Eskişehirde 90ın üzerinde personel çalışıyor. Mağazalarına gösterilen yoğun ilgiye teşekkür ettiklerini söyleyen Media Markt Eskişehir Genel Müdürü Yaşar Korkmaz, Eskişehir, bölgenin ticaret merkezi konumunda. Media Markt Eskişehir mağazasını açılışıyla birlikte Eskişehirin bölgedeki liderliği daha da güçlenecek. Teknolojik ürün satın almak için civar illerden Media Markt Eskişehire gelecek olan vatandaşlar, Eskişehirin ticaret hayatına da olumlu katkı sağlayacaklar dedi. Yaşar Korkmaz, Media Marktın sadece kampanya dönemlerinde değil her gün ve her üründe en uygun fiyat garantisi sunduğunu söyledi. Kormaz, indirimli satış kampanyalarının da belirli aralıklarla tekrarlanacağını belirtti.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri