Medici’lerin son prensi İstanbul’da

14 Mayıs 2013 Salı

İtalyan rönesansını başlatan ünlü Medici Ailesi’nin hayatta kalan son prensi Ottaviano de Medici, Timeless Leadership Konferansı’na katılmak üzere 22 Mayıs’ta İstanbul’a geliyor

medicilerin-son-prensi-istanbulda

Cosimo ve Francesca Romana Sella tarafından dünyaya getirilen ve Floransa’yı Floransa yapan Medici Ailesi’nin şu anki hanedan sahibi olan Prens don Ottaviano de Medici di Toscana di Ottajano, konferansta “Sanat ölümsüzdür, şirketler ve liderler bununla bütünleşmelidir” konulu bir konuşma yapacak.

Konferansa yurt içinden ve yurt dışından önemli isimler katılıyor. Ülkemizdeki ve Avrupa’daki şirketlerin ömürlerinin ortalama 17 yıl, Fortune 500’de yer alan dünya devi şirketlerin ömürlerinin de ortalama 40 ila 50 yıl olduğu göz önüne alındığında önemli bir bilgi ve tecrübe birikiminin yok olduğu bir gerçek. Zamansız liderler tarafından yönetilen ölümsüz şirketlerin konu edileceği Timeless Leadership Konferansı’na her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt içi ve yurt dışından birçok önemli isim katılıyor.

Düş+Zaman Gerçek Konferans serisinin bu yılki teması Timeless Leadership… Asemble Eğitim Danışmanlık şirketi tarafından beş yıldır düzenlenen Düş+Zaman Gerçek serisinin bu yılki konferansına European School of Economics Vakfı Başkanı Ellio D’anna, Medici Prensi Ottaviano de Medici, Dabbawala Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Abhishek Dinkar Ekai ve Açık Toplum Vakfı ve TESEV Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton konuşmacı olarak katılıyor.

“Zamansız liderler, zamansız şirketler ve zamansız markalar yaratmalıyız”
Asemble Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusu Sinan Ergin, konferansın yapılmasındaki amacı şöyle özetliyor: “Bu konferans insanoğlunun yarattığı zamanın, kendisini nasıl bağımlı yaptığını ve onu yönetmek için nelerinden vazgeçtiğine şahitlik edecektir. Zaman liderleri yuttu, şirketleri tüketti. Simdi yarattığımız zamanı anlamak ve yaratıcılığımıza yeniden kavuşmak için zamanın üstüne çıkmalıyız. Ağırlıklarımızdan kurtulup zamansız liderler, zamansız şirketler ve zamansız markalar yaratmalıyız.”

Kimler katılmalı?
Ergin, şirketlerini zamanın ötesinde her daim devam ettirmek isteyen kurucuların, marka olan veya bu yönde ilerleyen kuruluşların, kendine lider olan, olmak isteyen ve bunu zamanın ötesine taşımak isteyenlerin ve serlerini sanatsal bir kavramla zamanın ötesinde, zamansız tasarlayanlar ve tasarlamak isteyenlerin bu konferansa katılmalarında fayda gördüğünü söylüyor.

“Zamansız Liderlik” konulu panele çok önemli konuşmacılar katılıyor
Ayrıca konferans kapsamında düzenlenecek “Zamansız Liderlik” konulu panele Prof. Dr. Kerem Aklin moderatörlüğünde Açık Toplum Vakfı ve TESEV Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton, Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı ve Tofaş Otomotiv CEO’su Kamil Başaran panelist olarak katılacak.

Programın detayları için tıklayınGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri