Mersin’in en büyük sinemasını Türkan Şoray açacak

16 Eylül 2014 Salı

Mersin’in en büyük sinema kompleksi Cinemarine Palm City, Yeşilçam’ın Sultanı Türkan Şoray tarafından açılmaya hazırlanıyor

mersinin-en-buyuk-sinemasini-turkan-soray-acacak

Cefic, alışveriş merkezi yönetiminde Türkiye’nin lider şirketi olarak yönetiminde bulunan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde, Mersin’in en büyük sinema kompleksi olan 10 salon ve bin 200 koltuk kapasitesine sahip sinema kompleksini Mersin halkının hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Cinemarine sinema salonlarının açılışı Yeşilçam’ın efsane ismi Türkan Şoray ve Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu tarafından gerçekleştirilecek.

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin AVM’de Mersin’in en büyük sinema kompleksi olma özelliği taşıyan Cinemarine sinema kompleksi 20 Eylül Cumartesi günü açılıyor. 10 salon ve bin 200 koltuk kapasitesine sahip sinema salonu açılışında Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Türkan Şoray hayranları ile buluşacak. En son teknolojiye sahip teknik ekipmanlarıyla, etkileyici mimarisi, yüksek tribün düzeni, gişede sıra bekelemeyi kaldıran çoklu satış sistemi ve otoparktan düzayak erişim kolaylığı ile en çok film seçeneği sunan Cinemarine sinema kompleksi Mersin'de sinema alışkanlıklarını kökten değiştirecek.

Bunun yanında açılışa özel olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı Milli Kütüphane Başkanlığı işbirliği ile gerçekleştirilecek “Eski Türk Filmleri Afişleri Sergisi” ise tüm AVM misafilerini nostaljik bir yolculuğa çıkaracak. Palm City Mersin AVM misafirlerinin ücretsiz olarak ziyaret edebilecekleri “Eski Türk Filmleri Afişleri Sergisi”  30 Eylül Salı gününe kadar tüm AVM ziyaretçilerine açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri