Metro Market’in Global CEO’su belli oldu

11 Haziran 2015 Perşembe

Metro Toptancı Market Rusya’da Genel Müdürlük görevini yürüten Pieter Boone, Temmuz ayından itibaren Metro Toptancı Market Global CEO’su olacak

metro-marketin-global-ceosu-belli-oldu

Dünyanın lider toptancı marketi Metro Toptancı Market’te önemli bir görev değişikliği gerçekleşti. Metro Toptancı Market Rusya’da Genel Müdür olarak görev yapan Pieter Boone mevcut CEO Olaf Koch’un yerine geçecek isim olarak belirlendi.

Hollanda asıllı Pieter Boone, CEO’luk görevinin yanı sıra Olaf Koch, Mark Frese, Pieter Haas ve Heiko Hutmacher’in yanında beşinci üye olarak Metro’nun Yönetim Kurulu’nda da yer alacak. Boone, yeni görevine 1 Temmuz’da başlayacak ve Metro’yu mali yılın sonuna kadar Koch ile birlikte yönetecek.

Pieter Boone kimdir?
Yöneticilik kariyerine 1992 yılında SHV MAKRO Toptancı Market’te başlayan Pieter Boone, o zamandan bu yana MAKRO’nun Asya ve Güney Amerika çalışmalarında çeşitli görevler üstlendi. 2011 yılında Metro Group’a transfer olan Boone, Metro Toptancı Market Rusya’da Operasyon Direktörü ve ardından da Genel Müdür olarak çalıştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri