Metroport AVM’de bayram öncesi indirim

18 Ekim 2012 Perşembe

Metroport AVM, bayram öncesinde birçok mağazada gerçekleştirdiği çeşitli kampanyalarla tam bir festival alanına dönüştü

metroport-avmde-bayram-oncesi-indirim

Metroport AVM’de ev tekstilinden teknolojik ürünlere, ayakkabıdan kişisel bakım ürünlerine kadar pek çok mağazada birbirinden avantajlı kampanyalar ziyaretçileri bekliyor. Bayrama özel alışveriş festivalinde sevdiğiniz sanatçıların konserlerine bilet kazanabilir ya da pek çok indirimden yararlanabilirsiniz.

İşte Metroport AVM’de bulunan mağazaların ziyaretçilerine sunduğu özel fırsatlar:
Bimeks’te model ayrımı olmaksızın tüm bilgisayar ve televizyonlarda 31 Ekime kadar yüzde 20 indirim ve 6 taksit imkanı sunuluyor.
Herry ve Fabrika’da ikinci ürüne yüzde 50, Sevil Parfümeri’de ise 24 Ekim’e kadar yine ikinci ürüne yüzde 30 indirim fırsatı bayramda kendini şımartmak isteyenleri bekliyor.
English Home, tüm goblen kırlent, goblen pano ve şömen tabloları 30 Ekim’e kadar yüzde 25 indirimle ziyaretçilerine sunacak.
Ayakkabı alışverişi için İnci Ayakkabı’da net yüzde 40-50 arası indirim ziyaretçileri bekliyor.
Collezione’den 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, 24 Ekim’de Küçükçiftlik Parkı’ndaki Enrique Iglesisas konserine bilet kazanma şansı yakalıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri