Meydan AVM’den anlamlı proje

12 Aralık 2013 Perşembe

Polisan boya ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “her ses bir nefes 3” fotoğraf sergisi Meydan İstanbul AVM’de ziyaretçileriyle buluşuyor

meydan-avmden-anlamli-proje

Kadına yönelik şiddeti önlemek, farkındalık yaratmak ve toplumsal birlik olmak için bir araya gelen 66 ünlü kadın “Her Ses Bir Nefes 3” için objektif karşısına geçti. Kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için bir araya gelen ünlü isimler bu kez, “şiddet” kelimesi karşısında ağladılar, haykırdılar, çığlık attılar, şiddet duygusunu içtenlikle objektife yansıttılar ve tepkilerini gösterdiler.

Proje, bu yıl da Genç Kız Sığınma Evi Derneği Danışma Merkezi ve Genç Kız Sığınakları'nın kapasite geliştirilmesi ve güçlendirilmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Birlik olmak ama sevgi için, birlik olmak ama daha sağlıklı bir gelecek için ve birlik olmak şiddetsiz yarınlar için ve bu projeyle kadın sığınma evlerinde kalan kadınımızın daha iyi koşullarda yaşamak adına bir umudu olacak.

Polisan Boya’nın katkılarıyla ve 66 ünlü kadının desteği ile gerçekleştiren “Her Ses Bir Nefes 3” 'ün, proje tasarımını ve sanat yönetmenliğini Kenan Bahadır Derre üstlendi. 66 ünlü ismin fotoğraflarını da Hakan Yüksel (studioH2O)  tarafından çekildi.

Sergi Anadolu Yakasında ilk kez Meydan İstanbul AVM’de
Polisan Boya’nın katkılarıyla gerçekleştirilen “Her Ses Bir Nefes 3” sosyal sorumluluk projesinde yer alan fotoğraflar, Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi’nde 11 Aralık – 11 Ocak günleri, 10.00 ile 22.00 saatleri arasında AVM ziyaretçileri ile buluşacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri