Meydan Merter AVM’de satranç heyecanı

16 Mayıs 2013 Perşembe

Meydan Merter AVM’de 8-16 Yaş Satranç Turnuvası düzenleniyor

meydan-merter-avmde-satranc-heyecani

Meydan Merter AVM’de gerçekleşecek olan “8-16 Yaş Satranç Turnuvası’’ ile gençler bir araya gelerek hem keyifli hem de heyecan dolu dakikalar yaşayacak. Meydan Merter AVM’nin düzenlediği bu turnuva ile ülkemizde son yıllarda giderek hızlı bir şekilde yaygınlaşan satranç bu kez gençlere zihinsel gelişimin yanında birbirinden değerli ödüller de kazandıracak. Birincilere tablet PC, İkincilere fotoğraf makinesi, üçüncülere ise MP3 player armağan edilecek.

İki kategoride gerçekleşecek olan 8-16 Yaş Satranç Turnuvası başvurularının www.istanbul.tsf.org.tr adresine yapılması gerekiyor. Başvuru, 22 Mayıs Çarşamba günü 17.00’ye kadar yapılabiliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “Satranca ilgi duyan gençlerimizi AVM bünyemizde görmekten ve onlarla birlikte turnuva heyecanını yaşamaktan mutluluk duyacağız” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri