Midtown kış lezzetlerine dikkat çekiyor

19 Kasım 2013 Salı

Kendilerine yüzde yüz yerli, yüzde yüz Egeli diyen bir kuruluş olan Juice Planet, soğuyan havalarla beraber Bodrumlu ziyaretçilere Midtown’da bol vitaminli organik lezzetler hazırlıyor

midtown-kis-lezzetlerine-dikkat-cekiyor

Kış döneminde değişen hava koşullarının karşısında bağışıklık sistemini korumak ve güçlendirmek için organik mevsimsel sebze ve meyve karışımlarının yanında klasik waffle hamuruna göre daha az kalori içeren ev yapımı waffle sunan Juice Planet her gün Midtown’da formuna ve sağlığına olduğu kadar damak tadına düşkün ziyaretçileri ağırlıyor.

Bodrum’un Ortakent mevkiinde bulunan Midtown Juice Planette, organik reçel ve kurutulmuş meyve seçeneklerini, köylü kadınlara veya kadın kooperatiflerine yaptırıyor. Kadınların çalışıp para kazanmasına yardımcı olarak sosyal bir sorumluluğa da destek veren Juice Planette, farklı ve doğal ürün geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Köylerin kalkınma kooperatiflerinde üretilen organik kavanoz ürünlerde, bal Datça’dan, reçeller Karaburun’dan, karadutlarsa Tire’den geliyor.

Her ürününü doğal, taze meyve ve sebzelerden hazırlayan Juice Planet, menüsünü hazırlarken sağlık uzmanlarına danışıyor. Danışma amacıysa insanların hem keyifle yiyip hem de sağlıklı beslenme yönünde bilinçlenmesini sağlamak.

Seçilen tat vitamin bar
Vitamin bar, elmanın kolesterolü düşürmesini, armudun kanı temizlemesini, portakal ve greyfurtun hastalıklardan korumasını içinde barındırıyor. Karışım evde de 1 armudun 1 elmanın 1 portakalın ve 1 greyfurtun sıkılmasıyla elde edilebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri