Midtown’da Heyamola’ya yoğun ilgi

04 Mart 2013 Pazartesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencilerinin “Heyamola” isimli karma resim sergisi Ortakent Midtown Alışveriş Merkezi sergi alanında sanatseverlerle buluştu

midtownda-heyamolaya-yogun-ilgi

13 öğrencinin farklı tekniklerden oluşan resimlerinin bulunduğu karma sergi üniversite öğrencilerinin ve sanatseverlerin katılımı ile gerçekleştirilen kokteyl ile açıldı. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdikleri sergide en çok dikkat çeken resim Funda Alişko’nun balon isimli karışık teknik kullanarak yaptığı 3 boyutlu çalışma oldu.

Funda Alişko Heyamola ismini verdikleri serginin 13 kişinin resimlerinden oluştuğunu belirterek “Heyamola, resim bölümü 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerinin hazırladığı bir sergi. Hepimizin karma sergisidir ve genelde resimlerimiz genel, detay, doku ve 3 boyutlu resim üzerine oluşmaktadır. Fakültede yaptığımız çalışmalardan oluşuyor bu sergimiz. Sergimizin ismi Heyemola koyduk. Heyemola gemicilerin bir terimidir. Gemiciler her zaman birbirlerinden güç alarak halatı çeker hep beraber yapalım der. Bizde bu şekilde düşündük ve sergimizin ismini Heyemola koyduk. Biz 13 kişiyiz çoğu yerde her zaman birbirimize destek olduk. Üniversite hayatımızdaki bu son sergimiz ama birde mezuniyette fakültede yapacağımız bir sergi var”dedi. 

Öte yandan Heyamola resim sergisi 15 Mart’a kadar Midtown Alışveriş Merkezi sergi alanında 10.00 ve 22.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri