Midtown’da müzikle dolu bir yaz başlıyor

20 Haziran 2014 Cuma

Bir Karakaya Group projesi olan Bodrum, Ortakent’te yer alan Midtown Alışveriş Merkezi’nde müzik dolu bir yaz başlıyor. Midtown, geçtiğimiz yaz bir araya gelen Midtown Orkestrası ile Türkiye’de ilk defa orkestrası olan bir alışveriş merkezi olma özelliği kazanmıştı. Midtown Orkestrası, bu yaz bir gelenek haline geliyor ve ikinci kez bir araya geliyor

midtownda-muzikle-dolu-bir-yaz-basliyor

İlk kez 2013 yazında, İstanbul, İzmir ve Viyana gibi farklı şehirlerden bir araya gelen Midtown Orkestrası, her biri alanının en iyileri arasında yer alan 25 müzisyen ile kuruldu. Midtown Orkestrası bu sene 40 kişilik bir ekiple dinleyicilerinin karşısına çıkacak. Neredeyse küçük bir senfoni orkestrası olarak nitelendirilebilecek orkestradaki tüm müzisyenler profesyonel.

Orkestra; ‘Midtown Live Music’ adı altında, Midtown içinde ve stage alanında özel konserler verecek. Ayrıca her alışveriş merkezinden banttan dinletilen müziğin aksine Midtown’da müzik yüzde 100 canlı olacak.

Geçtiğimiz yaz Midtown Orkestrası sürpriz isimleri de ağırlamıştı. Son olarak Arjantinli ünlü Bandoneon sanatçısı Matias Pedrana eşliğinde bir dinleti gerçekleştirilmişti. Midtown Orkestrası bu yaz programında sürprizler yaparak müziğin duayen isimlerini ağırlamaya devam edecek.

Adlarını taşıyan Midtown Orkestrası ile bir ilke imza atan alışveriş merkezinde yaz boyu canlı müzik olması Bodrumlu ziyaretçilerinin yanı sıra yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor. Bodrum’un büyük yatırımcılarından Karakaya Group, Midtown Orkestrası ile ilçeye kültürel bir kazanım sağlama misyonunu üstleniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri