Migros, Dostluk Maması’yla hayvanları unutmuyor

03 Ekim 2016 Pazartesi

Migros, sokak, barınak ve orman hayvanlarının sağlıklı beslenmesi için Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ile 3 yıldır süren işbirliğinin yanında, Dostluk Maması uygulamasıyla da sokaklarda yaşayan kedi ve köpeklere dikkat çekiyor

migros-dostluk-mamasiyla-hayvanlari-unutmuyor

Topluma ve geleceğe yatırım yapankonularda sorumluluk üstlenereksistematik çözümler sunan Migros, hayvanların yaşam hakları konusuna yönelik geliştirdiği proje ve kampanyalarla yılın her günü minik dostlarımıza destek veriyor. Migros, HAYTAP işbirliğinde 3 yıldır yürüttüğü proje kapsamında, sokak ve ormanlarda yaşayan hayvanların beslenmesi için düzenli gıda yardımında bulunuyor. Bunun yanında sokak hayvanlarını beslemek isteyen müşterilerine de uygun fiyatlı ve pratik çözümler sunuyor. 100 gramlık paketler halinde satışa sunduğu “Dostluk Maması” ile sokaktaki kedi ve köpeklerinin bir öğünlük mama ihtiyacı karşılanıyor.


Dünya Hayvanları Koruma Günü’nü müşterileriyle birlikte kutlayan Migros, tüm evcil hayvan mama ve ürünlerinde yüzde 50 indirim gerçekleştiriyor. “Dostluk Maması” ürünü de kampanya kapsamında yüzde 50 indirimle satışa sunuluyor. Migros, Macrocenter ve Sanal Market’te geçerli olan kampanya 12 Ekim gününe kadar devam edecek.


Kalan tazeler küçük dostlara öğün oluyor
Sokak hayvanlarının beslenmesi için HAYTAP ile işbirliği yapan Migros, bu doğrultuda barınak, sokak ve ormanlarda açlıkla mücadele eden hayvanlara umut oluyor. 2014 yılında 6 pilot mağaza ile başlayıp, 2016 yılında 40 ilde 338 Migros mağazasına yayılan proje kapsamında son kullanım tarihi yaklaştığı için raflardan kaldırılan meyve, sebze, et, şarküteri ve kuru gıda ürünleri, niteliği ve soğuk zinciri bozulmadan muhafaza edilerek aynı gün HAYTAP gönüllülerine teslim ediyor. Haytap gönüllüleri ise, Migros Grubu mağazalarından yetki belgesi ile aldıkları bu ürünleri yine en kısa sürede ayıklama, temizleme ve hazırlama işlemlerine tabi tutarak orman, barınak ve sokakta yaşayan hayvanlarının beslenmesinde kullanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri