‘Mini Drone’lar ilk kez ve sadece TeknoSA’da

29 Ağustos 2014 Cuma

Parrot’ın merakla beklenen ödüllü ‘Mini Drone’ları, Rolling Spider ve Jumping Sumo ön sipariş fırsatı ile ilk kez ve sadece TeknoSA’da satışa sunuluyor. Teknoloji tutkunları ve oyunseverlerin 15 Eylül’den itibaren deneyimleme şansı yakalayacakları akıllı oyuncakların sınırlı sayıdaki ön siparişleri, teknosa.com üzerinden alınmaya başlandı

mini-dronelar-ilk-kez-ve-sadece-teknosada

Türkiye’nin teknoloji perakendeciliği lideri TeknoSA, Parrot’ın ödüllü mini robotları için sınırlı sayıda ön sipariş fırsatı sunuyor. İlk önce sadece Teknosa.com web sitesi üzerinden ön siparişi alınan mini robotlar, 15 Eylül’den itibaren sevenleriyle buluşacak. Teknoloji tutkunları ve oyunseverler, merakla bekledikleri akıllı oyuncakları piyasaya çıktığı andan itibaren önce TeknoSA mağazalarında deneyimleme imkanı da bulabilecek. Parrot’ın uçan robot ‘Rolling Spider’ı ve zıplayan robot ‘Jumping Sumo’su bulundukları her ortamı eğlenceli hale getirecek.

Kolay kontrollü Jumping Sumo
Parrot, Jumping Sumo için geliştirdiği yeni kablosuz sistemi sayesinde akıllı telefonlar veya tabletler ile kolayca bağlantı kurulabiliyor. Ücretsiz Freeflight uygulamasıyla akıllı telefonun veya tabletin ekranı bir oyun joystick'ine dönüşüyor. Kolayca kontrolünü sağlanan Jumping Sumo, maceraperestlerin parmaklarının küçük bir darbesiyle önüne çıkan tüm engellerden kurtuluyor.

Oyuncaktan fazlası Rolling Spider
Parrot'un kablosuz kullanılabilir cihazlarından diğeri Rolling Spider, bir robot oyuncaktan beklenenin çok daha fazlasını sunuyor. Yalnızca 65 gram ağırlığında olmasına rağmen, bulunduğu her ortamı eğlenceli hale getiriyor. Parrot'ın Rolling Spider robotu, akıllı telefonlarla veya tabletlerle kolayca bağlantı kurabiliyor. Cihaza indirilen ücretsiz Freeflight uygulamasıyla Bleutooth üzerinden bağlantısı kurulan Rolling Spider ile kesintisiz eğlence oyunseverleri bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri