Minik şefler mutfakta

14 Şubat 2014 Cuma

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi dillere destan bir mutfak şölenine hazırlanıyor

minik-sefler-mutfakta

Neomarin’de Pastacılık Okulu bugün başlıyor. Pastacılık Okulu, minik şefleri dünya mutfaklarına sokarak,  küçüklerin ellerinden çıkmış leziz tatlılarla hepimizi ödüllendirecek. Önlükleri giyin, eldivenleri takın minik şefler mutfak sizi bekliyor.

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, Neomarin Pendik AVM içindeki kapalı salonunda gerçekleştirdiği konsept etkinliklerle iki yıldır çocuklara ücretsiz hizmet veriyor. Şu ana kadar yaklaşık 15 bin çocuğu dünya kültürleri ve sanatın pek çok dalıyla tanıştıran kültür merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde başlayarak 29 Mart’a kadar sürecek olan Pastacılık Okulu’yla da yeni bir farka imza atacak.

Pastacılık Okulu, 14 Şubat-19 Mart arasındaki her Cuma ve Cumartesi günü, mutfak sanatına ilişkin pek çok workshop içerecek. Yemeğin ve tatlının tarihsel seyri, değişiklik kültürlere özgü uygulamaları, mutfakta hijyen, sağlıklı beslenme, görgü kuralları gibi mutfak kültürüne ait püf noktalarını içeren programın finali, sertifika töreniyle taçlandırılacak. Blogger annelerle söyleşiler, ünlü yemek yazarlarıyla ve şeflerle maharetli sohbetler ve birbirinden leziz sunumlarla pekişecek olan Pastacılık Okulu’na katılım, Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tüm etkinlikler gibi ücretsiz olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri